I Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania - Politechnika Częstochowska, Wydział Zarządzania

Szukaj
Idź do spisu treści

Menu główne

Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej ma zaszczyt zaprosić uczniów szkół średnich do wzięcia udziału w

 I Olimpiadzie Przedsiębiorczości i Zarządzania

Temat I edycji Olimpiady to „Mała Firma".

Na laureatów, szkoły i opiekunów czekają nagrody, których pula przekracza 25 tys. zł. Nagrodą główną jest Apple New iPad (iPad3) 16 GB, ufundowany przez X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. w Warszawie oraz praktyki w Domu Maklerskim. Szkoły z największą liczbą uczestników zostaną uhonorowane nagrodami książkowymi, a zwycięzca tej kategorii otrzyma zestaw książek o wartości 6.000 PLN. Szczegóły zawarto w zakładce Nagrody.

Olimpiadzie towarzyszą szkolenia, spotkania z ludźmi sukcesu (np. prof. Andrzejem Blikle) i specjalistami z instytucji finansowych. Na uczestników I OPiZ a także studentów czekają konkursy tematyczne (zakładka Events).

Każdy uczestnik I OPiZ ma zagwarantowany bezpłatny dostęp do kursu szybkiego pisania „pisz123" obsługiwanego przez FUNMEDIA - Partnera Olimpiady. Prawo do bezpłatnego kursu mają też Nauczyciele - Opiekunowie Olimpiady z ramienia szkoły. Uczestnicy kursu „pisz123”mogą sprawdzać nabywane umiejętności w konkursie „Olimpijczyk” (zakładka Olimpijczyk).

Szkolne eliminacje I OPiZ odbędą się już 10 stycznia o godz. 12.00 w każdej ze zgłoszonych szkół. Kolejne etapy odbędą się na uczelni, w auli Wydziału Zarządzania. II etap będzie miał miejsce w dniu 01.03, a finał 22.03.2013. Udział w Olimpiadzie jest bezpłatny.
Zgłoszenia uczniów dokonuje szkoła poprzez wypełnienie formularza zamieszczonego w zakładce Pliki do Pobrania. Prosimy także o zapoznanie się z Regulaminem I OPiZ.

Listy uczestników należy przesyłać za pomocą poczty elektronicznej na e-mail: olimpiada@zim.pcz.pl lub pocztą tradycyjną na adres:


Politechnika Częstochowska, Al. Armii Krajowej 19B, pok. 201, 42-200 Częstochowa.


Wszelkie pytania należy kierować do Sekretarza I OPiZ Pana Mariusza Muchy, drogą elektroniczną na wskazany wcześniej e-mail lub telefonicznie: 34 3250 330.

Zapisy kończą się w dniu 14.12.2012.

Licząc na zainteresowanie naszą propozycją łączę wyrazy szacunku


Przewodniczący Olimpiady
dr Andrzej BrzezińskiWróć do spisu treści | Wróć do menu głównego